Wyniki konkurs闚 w 2012r.


11.02.2012 Podlodowe

1. Walczak Rados豉w - 990 pkt.
2. Kokocha Ryszard - 960 pkt.
3. Wieczorek Marian - 570 pkt.
4. Jendrzejczak Henryk - 510 pkt.
4. Krawczyk Dawid - 510 pkt.

18.02.2012 II Podlodowe

1.Jendrzejczak Micha - 2 610 pkt.
2.S這mowicz Tomasz – 2 150 pkt.
3.Jendrzejczak Henryk – 1 150 pkt.
4.Kokocha Ryszard – 1 100 pkt.
5.Kowalczyk Andrzej – 860 pkt.


10.03.2012 ζbiszyn
1.Kowalczyk Andrzej – 3460 pkt.
2.Nosek Waldemar – 2310 pkt.
3.Walczak Rados豉w – 1460 pkt.
4.Kokocha Ryszard – 1300 pkt.
5.Krawczyk Dawid – 1190 pkt.


31.03.2012 ζbiszyn Dzie W璠karza
1. S這mowicz Tomasz– 3210 pkt.
2. Nosek Waldemar – 2450 pkt.
3. Drozdowski Jaros豉w– 2310 pkt.
4. Krawczyk Dawid – 1970 pkt.
5. Kokocha Jan – 1690 pkt.


14.04.2012 Antoniewo
1. S這mowicz Tomasz– 3970 pkt.
2. Nosek Waldemar – 1060 pkt.
3.Robaczewski Robert – 780 pkt.
4.Kowalczyk Andrzej – 760 pkt.
5.Kokocha Jan – 580 pkt.


28.04.2012 ζbiszyn
1. S這mowicz Tomasz–2630 pkt.
2. Nosek Waldemar – 1510 pkt.
3.Kowalczyk Andrzej – 1280 pkt.
4. Krawczyk Dawid – 1150 pkt.
5.Wieczorek Marian – 930 pkt.

19.05.2012 Barcin
1. Kokocha Jan – 5040 pkt.
2. Nosek Waldemar – 3940 pkt.
3.Kowalczyk Andrzej – 3430 pkt.
4.Jendrzejczak Henryk – 2630 pkt.
5.Kokocha Ryszard – 2590 pkt.

02.06.2012 Barcin "Dzie Dziecka"
Kategoria wiekowa 7 – 12 lat
I miejsce – 1080 pkt – Aleksandra 安itajska – zegarek TIMEX i puchar
II miejsce – 640 pkt – Julia Robaczewska – zegarek TIMEX i puchar
III miejsce – 560 pkt – Katarzyna Kopacz – w璠ka i puchar
IV miejsce – 510 pkt – Kacper Dre瞠wski – sprz皻 w璠karski
V miejsce – 360 pkt – Jakub Antczak – sprz皻 w璠karski
Kategoria wiekowa 12 – 16 lat
I miejsce – 670 pkt – Jacek Jendrzejczak – zegarek TIMEX i puchar
II miejsce – 420 pkt – Filip Nowi雟ki – zegarek TIMEX i puchar
III miejsce – 250 pkt – Patryk Kotlarek – w璠ka i puchar
IV miejsce – 240 pkt – Katarzyna Fabija雟ka – sprz皻 w璠karski
V miejsce – 210 pkt – Mateusz Marnocha – sprz皻 w璠karski
V miejsce – 210 pkt – Filip Pob這cki – sprz皻 w璠karski

17.06.2012 Dni Barcina
Wyniki senior闚
1. Tomasz S這mowicz – 7320 pkt
2. Janusz Kwiatkowski – 5000 pkt
3. Rados豉w Walczak – 4620 pk
4. Dawid Krawczyk – 5470 pkt
5. Henryk Kempi雟ki – 4360 pkt
Wyniki junior闚
1. Jakub Antczak – 2110 pkt
2. Mateusz Marnocha – 1670 pkt
3. Jacej Jendrzejczak – 1650 pkt
4. Patryk Kotlarek – 1630 pkt
5. Filip Nowinski – 1560 pkt

15.09.2012 Barcin
1. Dawid Krawczyk – 4140 pkt,
2. Waldemar Nosek – 3750 pkt,
3. Henryk Jendrzejczak – 2810 pkt,
4. Andrzej Kowalczyk – 2600 pkt,
5. Jacek Jendrzejczak – 1880 pkt

29.09.2012 Barcin
1. Dawid Krawczyk – 5900 pkt
2. Waldemar Nosek – 5210 pkt
3. Tomasz S這mowicz – 4830 pkt
4. Jan Kokocha – 4540 pkt,
5. Ryszard Kokocha – 4230 pkt,

13.10.2012 Barcin
1. Jan Kokocha – 5020 pkt,
2. Tomasz S這mowicz – 4600 pkt,
3. Dawid Krawczyk – 3650 pkt,
4. Ryszard Kokocha – 2850 pkt,
5. Henryk Jendrzejczak – 2720 pkt,